fbpx
logo
ajax loader
Najnowsze
wpisy na blogu
28.01.2023
Hoka Tecton X dynamiczny but do trailu
Buty trailowe Hoka Tecton X - cóż mogę o nich powiedzieć, na pewno jest to model, na jaki czekałem. Nowe technologie dotarły również do sektora trailowego. Tecton X posiada dwie równoległe płytki karbonowe i jednocześnie jest dedykowany biegom terenowym - rewelacja.
13.05.2021
Prawidłowe nawodnienie organizmu sportowca
Z przeprowadzonych badań wynika, że osoby uprawiające sport zarówno w trakcie, jak i po treningu dostarczają organizmowi niecałe 80% potrzebnej ilości płynów.
22.04.2021
On Cloudventure Peak – szybka trailowa startówka
Buty trailowe On Running Cloudventure Peak to zaawansowane, startowe buty trailowe, które pozwolą ci w szybkim tempie dotrzeć do mety zawodów.
02.04.2021
Jak zacząć biegać? Wszystko, co musisz wiedzieć
Postanowienia noworoczne nie są dla wszystkich. Bieganie zimą nie należy również do najprzyjemniejszych. Szczególnie jeśli jesteś z gatunku ciepłolubnych. Bieganie od zera, kiedy na zewnątrz szaleje śnieżyca, czy pada deszcz, wymaga sporego samozaparcia.
06.05.2020
Jak schudnąć jedząc czekoladę i pijąc kawę?
Chcesz w łatwy sposób schudnąć⁉️ Trenuj sporty wytrzymałościowe, zajadaj się bogatą w kakao czekoladą, popijając przy tym dobrą kawkę.
04.05.2020
Witamina B12 u lekkoatletów
Polscy naukowcy dokonali oceny statusu witaminy B12 i jej wpływu na parametry czerwonych krwinek u czołowych polskich lekkoatletów.

    Imię i nazwisko*
    Telefon* Adres email*
    Treść zapytania*

    * - pola wymagane
    Porozmawiajmy o Twoim planie treningowym